Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 20 do 26-05-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
20 min

SHORT CLASS - TABATA

Krzysztof Midera

Strefa funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS FUNCTIONAL

Michał Klaja

Strefa funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - BUTT EXPRESS

Krzysztof Midera

Strefa funkcjonalna

       
08:30
50 min

FIT BALL

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

ABT

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

50 min

ABT

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Gach-Samborska

50 min

PŁASKI BRZUCH

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

09:30
50 min

FULL BODY WORKOUT

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

TBC

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Dominika Gach-Samborska

50 min

TBC

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

50 min

ABT

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

ZASTĘPSTWO

16:00
50 min

TBC

Michał Ptak

Sala Fitness

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Karolina Ciurka-Baster

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

     
17:00
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Michał Ptak

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Maria Traczewska

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Ciurka-Baster

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Dominika Gach-Samborska

Sala Fitness

50 min

FAT BURNING

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
18:00
20 min

SHORT CLASS - TABATA

Jakub Spieszny

Strefa funkcjonalna

50 min

TBC

Maria Traczewska

Sala Fitness

50 min

CROSS FITNESS

Krzysztof Midera

Sala Fitness

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Krzysztof Midera

Strefa Funkcjonalna

   
20 min

SHORT CLASS - MOBILITY

Aleksander Barbuch

Strefa funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS FUNCTIONAL

Michał Klaja

Strefa funkcjonalna

50 min

ZUMBA

Anna Grzybowska

Sala Fitness

   
19:00
50 min

POWER PUMP

Maria Traczewska

Sala Fitness

55 min

BOKS

Hubert Musielak

Sala Fitness

50 min

TBC

Dorota Kucharska

Sala Fitness

50 min

STRETCHING

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
20:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Maria Traczewska

Sala Fitness

 
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Dorota Kucharska

Sala Fitness

55 min

BOKS

Hubert Musielak

Sala Fitness

50 min

TRX

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
← →