Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 18 do 24-11-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
20 min

SHORT CLASS - EXPRESS FUNCTIONAL

MFP Team

Strefa funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - BUTT EXPRESS

Krzysztof Midera

Strefa funkcjonalna

       
08:30
50 min

FIT BALL

Aneta Śleboda

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Samborska

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

50 min

ABT

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Samborska

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Dominika Samborska

Sala Fitness

 
09:00  
20 min

SHORT CLASS - EXPRESS BRZUCH

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS BRZUCH

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS BRZUCH

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS BRZUCH

MFP Team

 
50 min

TBC

Dorota Kucharska

Sala Fitness

09:30
50 min

FULL BODY WORKOUT

Aneta Śleboda

Sala Fitness

50 min

MiniBand Workout by DECATHLON

Dominika Samborska

Sala Fitness

50 min

PILATES & STRETCHING

Katarzyna Majewska

Sala Fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Dominika Samborska

Sala Fitness

50 min

TBC

Dominika Samborska

Sala Fitness

 
15:00  
20 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

Strefa Funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

20 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

   
17:00
50 min

MiniBand Workout by DECATHLON

Michał Ptak

Sala Fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Maria Traczewska

Sala Fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Agnieszka Kieres

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Dominika Samborska

Sala Fitness

50 min

TRX

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
18:00
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Krzysztof Midera

Strefa Funkcjonalna

50 min

TBC

Maria Traczewska

Sala Fitness

50 min

CROSS FITNESS

Krzysztof Midera

Strefa funkcjonalna

50 min

MiniBand Workout by DECATHLON

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

POWER PUMP

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
50 min

ZUMBA

Anna Grzybowska

Sala Fitness

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agnieszka Kieres

Sala Fitness

20 min

SHORT CLASS - MOBILITY

Aleksander Barbuch

Strefa funkcjonalna

20 min

SHORT CLASS - EXPRESS FUNCTIONAL

MFP Team

Strefa funkcjonalna

19:00
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Maria Traczewska

Sala Fitness

55 min

BOKS

Tomasz Solarz

Sala Fitness

50 min

TBC

Dorota Kucharska

Sala Fitness

50 min

STRETCHING

Monika Nasienniak

Sala Fitness

50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Monika Nasienniak

Sala Fitness

   
20:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Maria Traczewska

Sala Fitness

 
50 min

POŚLADKI + BRZUCH

Dorota Kucharska

Sala Fitness

55 min

BOKS

Łukasz Filipowicz

Sala Fitness

     
← →